Znajdź i oceń wino:

Wpisz poszukiwaną frazę:

Tylko ocenione wina

Moje Wino dla gości:
RSS:
Idea portalu:

Moje Wino to forum pozwalające na współdzielenie ocen wina. Umożliwia określenie indywidualnego profilu smakowego na podstawie subiektywnych ocen użytkownika. Dzięki inteligentnemu wnioskowaniu najlepsze wino to indywidualnie dopasowana propozycja. Więcej informacji na ten temat: Idea portalu Moje Wino

Historyczne wino na sprzedaż

Ze względu na coraz częściej pojawiające się prośby o pomoc w pośrednictwie sprzedaży starych win uruchamiam poniższą stronę, która będzie zawierać informacje o starych winach, które właściciele chcą sprzedać. Warunkiem zamieszczenia wina czy win na tej stronie jest przesłanie na mój adres e-mail (adres w stopce) listy win do sprzedania, aktualnych zdjęć wina (najlepiej na tle dających się zidentyfikować współczesnych gazet - chodzi o dowód istnienia tych win tu i teraz), zarysu informacji jak były przechowywane te wina oraz zgody na publikację informacji o e-mailu osoby sprzedającej wino. Portal Moje Wino nie pośredniczy w sprzedaży w związku z tym nie może w żaden sposób gwarantować ich jakości. Nie pobieramy żadnych opłat ani za skojarzenie sprzedawcy z nabywcą ani za transakcję. Prosimy jedynie o informację że transakcja się odbyła celem odnotowania statystyki skuteczności.

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie pytań skierowanych do konkretnego sprzedającego w mailu do mnie (adres w stopce).

diraxo

agata b

 
wino cabernet zinfandel merlot shiraz chardonnay
MWi © 2007-2012
Portal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich