Znajdź i oceń wino:

Wpisz poszukiwaną frazę:

Tylko ocenione wina

Moje Wino dla gości:
RSS:
Idea portalu:

Moje Wino to forum pozwalające na współdzielenie ocen wina. Umożliwia określenie indywidualnego profilu smakowego na podstawie subiektywnych ocen użytkownika. Dzięki inteligentnemu wnioskowaniu najlepsze wino to indywidualnie dopasowana propozycja. Więcej informacji na ten temat: Idea portalu Moje Wino

Wino w sieci

Moje Wino to nie jedyny portal, w którym można znaleźć ciekawe informacje na temat wina. Warto rozejrzeć się po sieci i odnaleźć inne miejsca, w których autorzy lub użytkownicy dzielą się swoją wiedzą o winie z innymi internautami.

SstarWines

Trudno jednoznacznie określić charakter tego portalu. Z jednej strony blisko mu do bloga. Ale blog zachowuje pewną strukturę ciągłą, poszczególne zdarzenia następują tu dzień po dniu, czy jak w przypadku bloga winnego raczej butelka po butelce. U Sstara tak nie jest. Blog podporządkowany jest posczególnym winom, a komentarze do wpisów są równorzędne z samymi wpisami. Więcej, coraz częściej się zdarza, że opis kolejnego wina zaczyna się komentarzem innej osoby niż autor strony. Więc może to precel? Może, ale znów za dużo tu linków wewnętrznych jak na precla, a poza tym tematyka i emocje (prawdziwe, a nie udawane) przeczą idei precla. Więc może to portal z ocenami? Chyba rzeczywiście najbliżej mu do portalu z ocenami wina, choć teksty na tej stronie są bardzo swobodne, cząsto daleko odbiegające od samych ocen wina, a skręcające nierzadko w kierunku opisu sytuacji w której wypiło się daną butelkę. Najlepiej samemu przekonać się o zawartości tego portalu: SstarWines.pl.

 
wino cabernet zinfandel merlot shiraz chardonnay
MWi © 2007-2012
Portal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich